Escape game Operacja: Prezentowy Zrzut

Firma: Gamescape

Kontakt:

Tadeusza Kościuszki 74, 30-114 Kraków ()

664 999 189

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Św. Mikołaj przebywa obecnie na urlopie. Na zasłużony wypoczynek wysłał go, jego oddany przyjaciel – renifer Rudolf, obiecując, że wszystkim się zajmie pod jego nieobecność.
Jednak zbliża się gorący okres prezentowy, a Rudolfowi wszystko się sypie. Skrzaty nie chcą słuchać sympatycznego rogacza i zamiast produkować prezenty, bawią się we wzajemne psikusy.
Stado parzystokopytnych rozpierzchło się i zaprzęg wciąż nie jest gotowy. Jakby tego było mało, to jeszcze zaginęły magiczne rękawice Św. Mikołaja, dzięki którym może on wznieść sanie pod samo niebo. A Sympatyczny Brodacz wraca z urlopu lada moment…
Za 65 minut jego gromkie Ho, ho, ho będzie rozbrzmiewać w całej okolicy. Pomóżcie Rudolfowi wyjść z tego z twarzą (i całymi rogami), przywracając wszystko do ładu i składu, a na pewno trafice na Listę Grzecznych.
ZIMOWA EDYCJA LIMITOWANA – jest to pokój sezonowy, czynny tylko przez parę zimowych miesięcy, więc rezerwuj póki jeszcze można!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.