Escape game Anatomia Zbrodni 2

Firma: Gamescape

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

Tadeusza Kościuszki 74, 30-114 Kraków ()

664 999 189

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Zaklęte Amulety

Zaklęte Amulety

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Klątwa Smoka

Klątwa Smoka

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Starcie Mistrzów

Starcie Mistrzów

Gamescape

Ocena: (1 opinia)

Opis:

Czy pamiętacie historię seryjnego mordercy zwanego Kręgarzem, który grasował na krakowskim Kazimierzu? Otóż okazuje się, że wyszedł dziś na wolność. Istotnie nie było wystarczającej ilość dowodów… tym bardziej, że podczas jego odsiadki pojawiły się i d e n t y c z n e zbrodnie!
W związku z tym, policja ma związane ręce. W rezultacie, sprawa trafiła do prywatnego detektywa, która wzywa Was, obiecujących kryminologów, do akcji w terenie, a konkretnie do mieszkania Kręgarza.
Bez wątpienia – zadanie nie jest łatwe: trzeba odszukać listę ofiar, którą rzekomo sporządził Kręgarz oraz zebrać jak najwięcej dowodów, które definitywnie pogrążą mordercę. Kim jest? Dlaczego zabija? Kto jest na jego liście? Oczywiście na odszukanie odpowiedzi macie 65 minut.
Uwaga! Z pewnością to jeden z nielicznych escape roomów w Polsce, gdzie na graczy czekają trzy możliwe zakończenia. Jakie będzie Wasze? Wszystko zależy od tego, jaki portret pamięciowy zostanie stworzony przez grupę początkujących kryminologów.
Przygoda jest iście wciągająca – niektórzy escape roomowicze wracają do Anatomii Zbrodni by poznać alternatywne zakończenia!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.