Escape game Klątwa Smoka

Firma: Gamescape

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

Tadeusza Kościuszki 74, 30-114 Kraków ()

664 999 189

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Zaklęte Amulety

Zaklęte Amulety

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Anatomia Zbrodni 2

Anatomia Zbrodni 2

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Starcie Mistrzów

Starcie Mistrzów

Gamescape

Ocena: (1 opinia)

Opis:

Starożytny Świat stoi na skraju zagłady! Żądny nieograniczonej władzy Cesarz Xi-Liang dokonał zamachu na rządzących prawami natury strażników zodiaku. Zyskał moc prawie nieograniczoną…
Obłożony klątwą świat stanął w ogniu walk, klęsk żywiołowych i głodu… Wojska cesarskie ścigają każdego, kto próbuje sprzeciwić się władcy. Fascynująca cywilizacja Dalekiego Wschodu jest o krok od zagłady…
Przenieś się w czasie do starożytnego cesarstwa. Wciel się w rolę nieustraszonego wojownika i staw czoło przeciwnościom. Przerwij tyranię zła, uwalniając starożytnych strażników równowagi. Zdobądź legendarny róg i zostań Bohaterem, jakiego świat jeszcze nie widział!
Dobierz Drużynę Śmiałków i wyrusz na 75 minutową przygodę!

Oto przed Wami jedyne takie doświadczenie w Polsce: wejdźcie do starożytnego świata i przeżyjcie przygodę jak wojownicy Dalekiego Wschodu.

Nowy escape room z fabryki Gamescape Kraków zaprasza do rozwikłania zagadek i łamigłówek, najlepiej w drużynie. Mnóstwo emocji i dobrej zabawy – gwarantowane.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.