Escape game Protokół C.H.I.M.E.R.A.

Firma: Gamescape

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

Tadeusza Kościuszki 74, 30-114 Kraków ()

664 999 189

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Anatomia Zbrodni 2

Anatomia Zbrodni 2

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Klątwa Smoka

Klątwa Smoka

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Zaklęte Amulety

Zaklęte Amulety

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Starcie Mistrzów

Starcie Mistrzów

Gamescape

Ocena: (1 opinia)

Opis:

Przez wiele lat, tajny agent W.I.S.E. (World Intelligence Secret Elite) o pseudonimie Kameleon, infiltrował syndykat Spider Technologies. Jego przywódca (były agent MI6), wszedł w posiadanie niebezpiecznej tajnej broni: zmutowanego wirusa „Chimery”.
Tajny Agent Kameleon stanął przed tym „niemożliwym do wykonania” zadaniem wykradzenia tej arcy-niebezpiecznej substancji biologicznej z rąk bezwzględnych terrorystów.
Dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, udało mu się zdobyć próbkę wirusa. Ale to nie koniec misji. Jego kolejnym zadaniem było odkrycie gdzie znajduje się i czym jest – ANTIDOTUM.
Nie wiemy jednak, czy zdążył opracować antywirusa, gdyż stracił z nami łączność i zniknął bez śladu… Ostatni raz kamery zarejestrowały go, gdy wchodził do Galerii Sztuki w Krakowie przy ul. Kościuszki 74. To tam należy rozpocząć poszukiwania…
Życie milionów ludzi, jest teraz w Waszych rękach, a jedyny człowiek, który może znać przepis na zwalczenie arcy-niebezpiecznego wirusa, zaginął. Znajdźcie go, zanim Waszym tropem ruszą bezwzględni najemnicy ze Spider Tech!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.