Escape game Skrzynie Umarlaków

Firma: Gamescape

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

Tadeusza Kościuszki 74, 30-114 Kraków ()

664 999 189

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Zaklęte Amulety

Zaklęte Amulety

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Anatomia Zbrodni 2

Anatomia Zbrodni 2

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Klątwa Smoka

Klątwa Smoka

Gamescape

Ocena: (3 opinie)
Квест Starcie Mistrzów

Starcie Mistrzów

Gamescape

Ocena: (1 opinia)

Opis:

Groźni, uzbrojeni po zęby i bezkompromisowi korsarze bez wytchnienia grabili wszelakie dobra, które znajdowali na statkach towarowych. Napadali kupców i wyrywali z ich rąk najcenniejsze przedmioty, a z kieszeni wykradali złoto oraz diamenty. Ci bandyci nie znali słowa „litość” i póki mogli, plądrowali najważniejsze szlaki.
Jednak czas mijał, a straszni piraci zaczęli coraz bardziej odczuwać upływ czasu. Okazało się, że nie tylko oni byli nieubłagani. Dostrzegłszy to, korsarze postanowili zakopać swój skarb, wierząc, że po ich śmierci wszelkie dobra trafią razem z nimi w zaświaty.
Jednak czy nadzieje naszych bohaterów nie okazały się płonne? Legenda głosi, że skarb nadal spoczywa w miejscu, w którym go pozostawiono. Czy jesteś gotów, aby zaryzykować gniew ich martwych właścicieli i porwać się na majątek? Jeśli wierzyć słowom zapisanym w księgach, stawka jest wysoka. Na tyle, że znalazło się już kilku śmiałków, którzy powzięli sobie za cel przywłaszczenie bezpańskiego skarbu, jednak słuch po nich zaginął…
Ta wyprawa z pewnością nie jest usłana różami, a na każdego awanturnika czeka szereg wyzwań. Jeśli jednak masz w sobie coś z łowcy przygód, to wyzwanie na pewno pozwoli Ci rozsmakować się w porywającym dreszczyku emocji oraz dużej dawce motywującej adrenaliny. Udowodnij, że jesteś wart stanięcia twarzą w twarz ze Skrzyniami Umarlaków!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.