Escape game Śmierć w bractwie

Firma: Questrooms

Kontakt:

Startowa 4A, 80-461 Gdańsk ()

+48 730 310 730

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Kto z nas nie oglądał takich klasyków jak: ,,American Pie”, ,,Wieczny Student” czy ,,Zemsta frajerów”. Zawsze wyobrażało się siebie jako uczestnika takiej imprezy. Każdy z nas marzył, aby chociaż raz w życiu przeżyć taką imprezę – imprezę życia… Chociaż dla wielu z nas polskie realia zatarły ten obraz. Tym razem jednak było inaczej – byłeś z ekipą właśnie na takiej imprezie w bractwie, przeżyliście to razem. Przyjęcie odbyło się podobnie, jak każde inne: całonocna balanga, napoje, dziewczyny, wyzwania (w tym słynny beer pong)– dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliście, ale jednak coś poszło nie tak.

Południe, wybija godzina 14:00 zaczynacie się przebudzać. Pobudka jest dość ciężka, chociaż natychmiastowa. Nikt z was nie pamięta jak impreza się skończyła, w głowie macie tylko sam początek i parę prześwitów. Próbujecie razem ustalić przebieg wydarzeń. Jednak po chwili okazuje się, że brakuje jednej osoby – Patryka? A no tak to ten Wasz nowy kolega! W pokoju zaczynacie dostrzegać bardzo dziwnie znaki. Czy uda Wam się odnaleźć przyjaciela… żywego przyjaciela? Nie ma na co czekać – bierzcie się do dzieła !

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.