Escape game Ucieczka z więzienia

Firma: Questrooms

Kontakt:

Startowa 4A, 80-461 Gdańsk ()

+48 730 310 730

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Ten pokój zmieni Wasze wyobrażenie o escaperoomach.

Jest to największy i być może najtrudniejszy pokój – specjalnie przeznaczony dla dużych i zgranych grup. Prawdopodobnie będzie to najlepszy w jakim mieliście przyjemność uczestniczyć. Zasady gry odbiegają od tych obowiązujących i znanym Wam w typowych escaperoomach. Dopiero w tym miejscu dowiecie się, co oznacza prawdziwa współpraca. Bez niej, nie będziecie mieć fizycznej możliwości, aby wydostać się z więziennej celi.

Jak wiadomo więzienie to nietypowe miejsce, gdzie ludzkich historii jest znacznie więcej niż samych więźniów, którzy pragną tylko jednego – wolności. Możliwości wydostania się z celi jest niewiele, a w pojedynkę jest to wręcz nie możliwe. Sytuacja się pogarsza, gdy zostałeś niesłusznie skazany na stracenie, a nikt inny prócz Ciebie nie jest w stanie udowodnić Twojej niewinności. Aby to zrobić musisz wydostać się z więzienia i zawalczyć o swoje własne życie. Poczuj się jak prawdziwa, mylnie skazana ofiara i zapobiegnij tragedii ! Jak wiadomo do tego zadania musisz się dobrze przygotować. Porozmawiaj z rodziną na ostatnim spotkaniu, zbierz wszystkie wcześniej uzbierane przedmioty i spróbuj uciec! Przecież i tak nic Ci innego nie zostało…

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.