Escape game 5 Morderstw

Firma: Questrooms

Kontakt:

Startowa 4A, 80-461 Gdańsk ()

+48 730 310 730

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

To był straszny wyjazd. Nie tak to wszystko miało się skończyć. Czwórka waszych przyjaciół nie żyje. Zostaliście tylko sami we dwójkę. Nie macie jak wrócić do domu, a wasze telefony nie działają. Morderca wciąż jest na wolności i być może planuje kolejne zbrodnie. Podążając za jego śladami, znaleźliście chatkę w głębi lasu. Drzwi wejściowe są dokładnie zamknięte, a wszystkie okna zabezpieczone kratami. A jednak! Udaje się Wam dostrzec tylne małe drzwi — jedyną szansę na pokonanie zabójcy.

Otwieracie je powoli i robicie ten najtrudniejszy w Waszym życiu krok — krok w głąb chałupy, krok ku nieznanemu. W Waszych głowach walczy ze sobą strach oraz pragnienie zemsty, a w uszach rozbrzmiewa dźwięk padającego deszczu. W takich okolicznościach trudno zachować zimną krew, ale nie macie innego wyjścia. Musicie dać z siebie wszystko, by przetrwać lub nawet pomścić zamordowanych przyjaciół.

Czy uda się Wam znaleźć dowody zbrodni? Czy zdołacie pokonać mordercę, czy może jednak wpadniecie w jego sidła? Musicie działać tak, aby właściciel nie dowiedział się o Waszym przybyciu! Jeden fałszywy krok wystarczy, by wydać na siebie wyrok… Bądźcie ostrożni, współpracujcie ze sobą, zachowajcie zimną krew i myślcie logicznie, a może uda Wam się przeżyć.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.