Escape game Krwawa Rzeźnia

Firma: Questrooms

Kontakt:

Startowa 4A, 80-461 Gdańsk ()

+48 730 310 730

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Witamy was w naszej Rzeźni, przybyliście do nas jako ekipa z sanepidu z tego względu, że sąsiedzi z okolicy strasznie się skarżą na hałasy z niej dochodzące… niekoniecznie zwierzęce.

Mieliśmy już pełno podobnych kontroli, które oczywiście nie wykazały żadnych nieprawidłowości, a sąsiedzi upierdliwie ciągle dzwonią i się skarżą…

Wasz przełożony wyznaczy was, jako specjalną grupę od ciężkich przypadków do tego, abyście skontrolowali nasz zakład i raz na zawsze zakończyli tę sprawę.

Zadanie jakie was czeka jest banalnie proste: musicie po prostu przejść i skontrolować dokładnie całą rzeźnie. Ale… kto wie co Was czeka po wejściu do pokoju?

Nie jesteście jednak pierwszą grupą, która pragnie rozwiązać zagadkę Krwawej Rzeźni. Zdarzało się jednak tak, że już nigdy nie zobaczyliśmy osób które tam weszły (ponoć nic im się nie stało, ale kto to wie…). Od osób, którym się udało, słyszeliśmy, że podobno czuli się jakby cały czas byli obserwowani. Niestety więcej nie udało nam się od nich wyciągnąć.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.