Escape game W Cieniu Piramid

Firma: Wyjście Awaryjne

Kontakt:

Plac Teatralny 4, 85-069 Bydgoszcz ()

+48 574 309 281

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Jest rok 1936. W pobliżu egipskiego miasta Tanis, pośród starożytnych ruin, zniszczonych przez odmęty czasu i naturę, niespodziewanie zauważono hitlerowskie wojsko, właśnie rozpoczynające prace archeologiczne.

Zaniepokojony brytyjski wywiad doszedł do wniosku, że naziści musieli wpaść na trop czegoś bardzo wartościowego, skoro wkroczyli do obcego państwa z tak niecodzienną wojskową ekspedycją. Tylko co mogłoby się kryć w tak opuszczonym i odciętym od cywilizacji miejscu?

Rząd brytyjski zwrócił się do Was, grupy miejscowych naukowców i archeologów, aby zapuścić się w tamto miejsce i zbadać zamiary hitlerowców. Niemieckie wojska nie mogą dowiedzieć się o Waszej obecności, dlatego pamiętajcie: Waszym celem jest jedynie zdobycie informacji oraz niezwłoczne przekazanie ich dowództwu.

Zgodnie z planem mieliście spotkać się z brytyjskimi agentami, przysłanymi pospiesznie z Kairu, aby razem rozpocząć całą akcję. Niestety burza piaskowa uniemożliwiła Wam kontakt z nimi. Sytuacja stała się niezwykle ryzykowna, lecz postanowiliście rozpocząć swój zwiad, licząc że w międzyczasie owi agenci dołączą do Waszej misji.

Czy odkryjecie sekret nazistów, kryjący się w cieniu piramid?

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.