Escape game Piracka Tawerna

Firma: Wyjście Awaryjne

Kontakt:

Plac Teatralny 4, 85-069 Bydgoszcz ()

+48 574 309 281

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Spędzając wieczór w lokalnej tawernie otrzymaliście kapitalną ofertę od tutejszego szynkarza. Ależ to będzie draka! Postrach mórz - Kruczy Willy właśnie rozrabia, wespół ze swą watahą. Wieść głosi (tudzież przechwałki samego Willego!), iż na ostatnim rabunku (a jakże!) nawinęła mu się mapa wiodąca do rzekomo istniejącego skarbu Blundr'a, ukrytego gdzieś pośród skał nie do wypatrzenia z bocianiego gniazda. Jak na zacne towarzystwo oprychów przystało musiało dojść do srogiej chryi. A gdzie awantura, tam i miejsce na niewielki szwindel się znajdzie.
Przepychanki zamieniły się w bójkę, a ta wnet w regularną bitwę nieopodal kei! Przerwano wszelkie aktualne pijatyki, a od zakładów, kto komu czym przyrąbie mogła rozboleć głowa. Szynkarz wyrzucił całą tłuszczę przed lokal, pominąwszy jednak kilku huncwotów - Was.
To właśnie wówczas dowiedzieliście się o co tak naprawdę chodzi karczmarzowi. Mapa jest gdzieś w izbie tawerny. Willy nie należy jednak do najgłupszych piratów, więc miejcie się na baczności!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.