Escape game Karaibscy Piraci

Firma: ESC House

Kontakt:

Tadeusza Kościuszki 3 34-500 Zakopane ()

533 338 991

budynek PKO BP, wejście z boku od strony Reserved

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Legenda głosi, że zagubiony Skarb Długowieczności znajduje się w rękach czterech Piratów. Piraci z natury nie ufali nikomu, nie ufali też sobie nawzajem. Ukryli więc cudowny Skarb w skrzyni i zapieczętowali zamek.
Magiczną pieczęć podzielili na cztery części tworząc w ten sposób cztery Czarne Piętna upewniając się w ten sposób, że żaden z nich w pojedynkę nie dobierze się do Skarbu. I tak sytuacja nie zmieniała się od lat…. Aż do dziś! Piraci pokłócili się między sobą i pozabijali wzajemnie. Ostatni żyjący pirat zbiegł do dżungli, był jednak bardzo wyczerpany i ranny, nie mógł więc tam przeżyć. A wiadomo, że Czarne Piętna rozpłyną się w powietrzu wraz z pojawieniem się pierwszej pełni księżyca po śmierci ostatniego z Piratów….
Tyle, że pełnia będzie już za 80 minut! Czy odważycie się podjąć wyzwanie i spróbować odzyskać dla swojej wioski skradziony Skarb?

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.