Escape game Prison Escape

Firma: Exit19.pl

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

Ofiar Oświęcimskich 19 50-069 Wrocław ()

600-407-862

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Zdrada w Breslau

Zdrada w Breslau

Exit19.pl

Ocena: (3 opinie)

Opis:

Nordkapp. Najcięższe więzienie świata o fatalnej reputacji dumnie stoi na najbardziej wysuniętym na północ klifie Norwegii. Zniszczony budynek z grubymi tytanowymi kratami w oknach oraz wysokim na trzy piętra murem pokrytym drutem kolczastym. Stąd nikt nie uciekł. Przy Nordkapp nawet Guantanamo czy Alcatraz wydają się być przytulnymi hotelami. Gdy tu trafisz, wiedz że Twoja wolność właśnie się skończyła. Na zawsze.
I właśnie teraz odbędzie się tu specjalny apel z okazji 100-lecia tego piekielnego miejsca. Może to właśnie ten jeden jedyny moment w całej historii Nordkapp, aby spróbować uciec? Strażnicy już zbierają się na dziedzińcu. Czasu jest niewiele, za godzinę bowiem wszyscy wrócą już na swoje stanowiska, a Nordkapp zacznie pisać kolejny czarny rozdział swego istnienia…
Po tylu latach spędzonych w karcerze umieszczonym na końcu Bloku E, znasz jego każdy centymetr. To może być kluczowe, gdy członkowie Twojego gangu podejmą próbę dostania się do środka i uwolnienia pierwszego więźnia od 1920 roku.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.