Escape game Złoto Nazistów

Firma: Black Cat

Średnia ocena:

5.0 / 5

2 opinie

Kontakt:

Grochowska 23/31 04-186 Warszawa ()

+48 881 612 321

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Dom Mordercy

Dom Mordercy

Black Cat

Ocena: (5+ opinii)
Квест Sex Room

Sex Room

Black Cat

Ocena: (3 opinie)

Opis:

Dolny Śląsk to najbardziej zagadkowy teren w Polsce. Pełen opuszczonych zamków, pałaców i poniemieckich fabryk. Wielu twierdzi, że ukrywano w ich podziemiach zrabowane skarby i dzieła sztuki.

Jesteście poszukiwaczami skarbów. Wyposażeni w wykrywacz metali poszukujecie artefaktów z drugiej wojny światowej. Pewnego dnia trafiliście do jednej z dolnośląskich miejscowości. Po przyjeździe spotkaliście starszego pana, który twierdzi, że jego ojciec w 1945 roku był świadkiem tajemniczego wydarzenia. Rzekomo widział on jak niemieccy żołnierze pod osłoną nocy przywozili ciężkie, drewniane skrzynie do pobliskiego lasu. Podobno znajdował się tam niemiecki bunkier, który zasypano pod koniec wojny. Mieszkaniec wskazał wam to miejsce. Wzięliście łopaty i udajecie się tam. Kopiecie, kopiecie i nagle…trach! Ziemia obsunęła się i waszym oczom ukazuje się wejście do bunkra. Przecieracie oczy ze zdumienia! Opowieść jakiegoś staruszka okazała się prawdą! Co tam się znajduje? Czy to sekretna broń, dzieła sztuki albo tajne dokumenty? Nie wiadomo. Najgorsze jest to, że naziści mogli zastawić pułapkę w postaci ładunków wybuchowych. Jesteście jednak zbyt podekscytowani, by zwracać uwagę na taki szczegół. Nie dzwonicie po policję, tylko ostrożnie wsuwacie się do dziury w ziemi i próbujecie wejść…

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.