Escape game Zbrodnia na Płótnie

Firma: Black Cat

Średnia ocena:

5.0 / 5

5+ opinii

Kontakt:

Grochowska 23/31 04-186 Warszawa ()

+48 881 612 321

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Dom Mordercy

Dom Mordercy

Black Cat

Ocena: (5+ opinii)
Квест Sex Room

Sex Room

Black Cat

Ocena: (3 opinie)
Квест Złoto Nazistów

Złoto Nazistów

Black Cat

Ocena: (2 opinie)

Opis:

Markus i Sara to znana para w artystycznym światku Paryża. On jest wspaniałym malarzem, ona to piękna, początkująca pisarka. Przynależą do stołecznej bohemy. Ich życie jest niezwykle kolorowe. Dni spędzają w paryskich kawiarniach i na niezliczonych rautach. Nie stronią od używek i lubią eksperymentować obyczajowo. Są częścią barwnego korowodu literatów, malarzy, filmowców, którzy żyją pełnią dekadenckiego życia. Ich charaktery są nietuzinkowe. Sara jest skryta, chadza własnymi ścieżkami. Dzięki jej pięknym rudym włosom ciężko ją przeoczyć w tłumie. Markus za to jest postacią dość porywczą. Twardy charakter i dominująca osobowość były źródłem niejednej burdy, którą Markus wszczynał, często będąc mocno pijanym.

Wczoraj miał odbyć wernisaż otwierający wystawę nowych obrazów Markusa. Na większości z nich ukazana jest Sara. Będąc przyjaciółmi tej szalonej pary, oczywiście byliście na otwarciu. Niestety doszło do zgrzytu. Para nie stawiła się na wernisaż. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na komunikatorach, nie wiadomo co się z nimi stało. Minęła doba, a para nie daje znaku życia. Martwicie się. Przypomnieliście sobie, że macie klucz do pracowni malarskiej Markusa. Jedziecie tam. Co się wydarzyło?

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.