Escape game Sex Room

Firma: Black Cat

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

Grochowska 23/31 04-186 Warszawa ()

+48 881 612 321

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Dom Mordercy

Dom Mordercy

Black Cat

Ocena: (5+ opinii)
Квест Złoto Nazistów

Złoto Nazistów

Black Cat

Ocena: (2 opinie)

Opis:

Jesteście początkującymi pracownikami agencji detektywistycznej. Śledzenie zdrad małżeńskich i szantaż to najczęstszy typ zleceń w waszej branży. Tej tematyki będzie też towarzyszyło wasze pierwsze zadanie.

Zgłasza się do was klient - Pan Jacek- przykładny ojciec, mąż, manager średniego szczebla, z warszawskiej korporacji. Nieopatrznie Pan Jacek skorzystał z usług „Pani Dominy”, której ogłoszenie znalazł na jednym z portali. “Przypadkowo" chodził do niej kilkanaście razy. Niestety, szanowna Pani okazała się niezbyt rzetelną usługo dawczynią. Pewnego dnia przestała odbierać telefony od poszkodowanego. Pan Jacek za to otrzymał wiadomość z „serdeczną prośbą” o zapłacenie 100 tysięcy złotych w zamian za zachowanie w tajemnicy jego upodobań. Dołączono także zdjęcia i film, które nie pozostawiają wątpliwości i przedstawiają Pana Jacka w mocno kompromitujących sytuacjach. Wasz klient jest zdruzgotany, obawia się, że jego życie osobiste i zawodowe legnie w gruzach. Zgłasza się do waszej agencji z prośbą o interwencję. Ta sprawa przypadła właśnie wam. Dowiadujecie się gdzie przyjmowała swoich klientów szantażystka. Śledzicie lokal i postanawiacie włamać się do niego w momencie, kiedy nikogo w nim nie będzie. Macie 60 minut aby przeszukać mieszkanie. Musicie namierzyć miejsce przechowywania kompromitujących materiałów. Miejmy nadzieję, że Domina była na tyle nierozważna, że trzyma te nagrania w lokalu, gdzie przyjmuje gości.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.