Escape game El Cartel Transport

Firma: QUITZONE

Kontakt:

Pilska 2, 93-467 Łódź ()

+48-503-385-390; +48-609-599-957

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Meksyk, okolice głównego portu lotniczego. Od lat wiadomo, że narkobiznes to interes na skalę światową, a handel narkotykami to tylko wierzchołek góry lodowej. Polityka i żądza władzy od dawna stawała się domeną karteli. Jedną z potężniejszych grup wiodących prym w całym interesie jest ta o jakże bajkowym brzmieniu „Los Piratas”, zarządzana przez byłego komandosa – Gustavo „El Pirato” Ramirezem.

To człowiek potężny i wszechmogący, nie gustujący w luksusach i wielkich willach. Słynący z bezwzględności, agresji i toksycznej miłości do kultury amerykańskiej – kraju który uznał za największego wroga. El Pirato znany jest z wyjątkowo wyrafinowanych sposobów szmuglerki, porwań i egzekucji. Przemyt kokainy? Od faszerowania opon samochodowych po maczanie ubrań w kokainowych kąpielach. Grupa, którą dowodzi to specjaliści w morderstwach, porwaniach i konspiracji. Budują tymczasowe bazy, które po wykonaniu zleconego zadania znikają razem z nimi. W mgnieniu oka.

Informator z Veracruz donosi, że w ostatnim czasie Pirat zapadł się pod ziemię, co mogłoby sugerować przestój w interesie. Jednak w okolicy lotniska zaobserwowano wzmożoną aktywność i mobilizację – po zmroku słychać silniki helikopterów i transporterów opancerzonych. Jedno jest pewne, Gustavo Nazzara nie planuje przejść na emeryturę. (…) Zakładamy, że jest na etapie finalizacji wyjątkowo ważnego zlecenia. Waszym zadaniem jest przedostać się do bazy, dowiedzieć, co jest obiektem transportu i możliwie szybko go zablokować!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.