Escape game El Cartel Osada

Firma: QUITZONE

Kontakt:

Pilska 2, 93-467 Łódź ()

+48-503-385-390; +48-609-599-957

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

O wiosce El Llano słyszeli nieliczni. Rzadka, lecz urzekająca zabudowa w okolicach rzeki Chepo.
Kolejna udaremniona próba przerzutu rekordowej ilości metamfetaminy przez granicę kolumbijską była zorganizowana właśnie tutaj. W odniesieniu do ilości przechwytywanych rocznie nielegalnych substancji, te kilkaset worków z białym kryształem nie robi wrażenia na kolumbijskich celnikach. Jednak pod starannie zapakowanym towarem odkrywają prawdziwy problem. Mrożący krew w żyłach proceder zaczyna przybierać na sile.

Miasto portowe Colón, okolice Kanału Panamskiego.
Tymczasowe biuro DEA, oddziału działającego na terenie Republiki. W jednym z jej pomieszczeń w trybie pilnym zwołano zebranie. Zza ściany dobiega rytmiczne dudnienie, od którego drzwi otwierają się niemalże samoistnie. W gęstym dymie palonych papierosów rysuje się sylwetka Głównego Administratora Agencji – Xaviera Hernandeza Jamesa.

– Mamy kłopoty… i to poważne. Agentka Raquel Davis odpowiedzialna za rozpoznanie pod operację „Osada” kontynuowała obserwację wioski nieopodal El Llano. Około pięćdziesięciu godzin temu informator doniósł, że udało jej się nawiązać kontakt operacyjny z tamtejszym hodowcą i handlarzem ryb, o kryptonimie „Papa”. To ostatnia wiadomość od Davis.

Mamy 24 godziny nim będę musiał przekazać raport o zaginięciu Raquel “wyżej”. Dokładną lokalizację wioski znacie. Wiecie co robić, ruszajcie.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.