Escape game Astra Temida

Firma: QUITZONE

Kontakt:

Pilska 2, 93-467 Łódź ()

+48-503-385-390; +48-609-599-957

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Świat pozostaje zakuty w kajdany Chromium, technologicznej multikorporacji – bezwzględnego hegemona kontrolującego ludzkie życie w każdym calu. Nie istnieje przypadkowa myśl. Każdy gest, oddech, czy uderzenie serca jest rejestrowane i wykorzystywane przeciwko jednostce. Infrastruktura Chromium pełni rolę wyroczni.

Nie jest jednak idealna. W cyfrowym świecie rządzonym przez korporacje istnieją „duchy”. Jednostki, które wyłamują się spod autokratycznej kontroli. Wiadomo o nich tyle, co nic, a jednak działania prowadzone przez tajemnicze zrzeszenie odbijają się szerokim echem wśród pragnącego wolności społeczeństwa. Stanowią iskrę gasnącej nadziei.

Komórka technologicznej rebelii, identyfikująca się jako “Astra Temida”, weszła w posiadanie pirackiego systemu Chromium i tokenów pozwalających na w pełni ukryte działanie. Ukrywająca się w opuszczonym drewnianym domu na skraju lasu grupa analogowych łowców szykuje przewrót, który wstrząśnie fundamentami technokratycznego świata.

Świt nadchodzi, a Wy będziecie jego częścią…

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.