Escape game Spisek Kardynała

Firma: Room Escape Warszawa

Kontakt:

ŚWIĘTOKRZYSKA, Marszałkowska 140, 00-061 Warszawa ()

+48 500 351 342

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Pokój zagadek Spisek Kardynała to escape room rodem z filmów płaszcza i szpady. Akcja tej przygody rozgrywa się w stolicy Francji, Paryżu. Atos, Portos, Aramis i D’Artagnan – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Któż z nas nie marzył o wcieleniu się w rolę słynnych muszkieterów? Wreszcie nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja. Wyobraźcie sobie, że przenosicie się w czasie do 1625 roku. Francją rządzi Ludwik XIII, ale tak naprawdę toczy się nieustanna walka o wpływy, w której prym widzie ambitny i przebiegły kardynał Richelieu. Panujący w państwie chaos to wspaniała okazja na przejęcie władzy. Richelieu pragnie więc wywołać jeszcze większe zamieszanie i sprowokować Anglię do wojny. W tym celu wpada na chytry pomysł. Postanawia wykraść królowi Anglii najcenniejsze klejnoty. Atos, Portos, Aramis oraz D’Artagnan są poza granicami kraju na tajnej misji. Musicie ich wesprzeć i odzyskać skradzione klejnoty z komnaty kardynała i zdemaskować jego spisek. Nadarza się jedyna okazja. Kardynał Richelieu odprawia mszę w pobliskiej katedrze. Macie więc tylko 60 minut, aby zmierzyć się z tym jakże ryzykownym zadaniem.
Jeśli zabawa pod presją czasu w niezwykłej historycznej scenerii, jest tym, co lubicie najbardziej, to ten pokój zagadek jest przeznaczony właśnie dla Was. W pokoju Muszkieterowie macie szansę niepostrzeżenie zakraść się do komnat Kardynała Richelieu, odszukać klejnoty Króla Anglii, i, co najważniejsze, zdemaskować zdradzieckie plany Rechelieu. Możecie poczuć się, jak elitarni wybrańcy królewskiej gwardii, którym powierzono ściśle tajną i jednocześnie kluczową dla losów Państwa i samego króla misję zdemaskowania knowań kardynała oraz jego popleczników. Zbierzcie własną drużynę zaufanych druhów i wspólnie podejmijcie wyzwanie przechytrzenia kardynała. Wspólnie stawcie czoła nieoczywistym, zaskakującym zagadkom ukrytym w komnatach zdrajcy i zróbcie wszystko, co w Waszej mocy, aby zyskać miano najszlachetniejszych obrońców prawdy i honoru. Wykażcie się odwagą i sprytem.
Bądźcie uważni i czujni, nie wszystko złoto, co się świeci, a pokoje kardynała kryją wiele tajemnic i skrytek. Musicie działać jednocześnie szybko i rozważnie, przewidując zasadzki ukryte w pałacu. I pamiętajcie o złotej zasadzie muszkieterów -jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.