Escape game Interactive

Firma: Room Escape Warszawa

Kontakt:

ŚWIĘTOKRZYSKA, Marszałkowska 140, 00-061 Warszawa ()

+48 500 351 342

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Interactive to pokój, którego jeszcze nie było. To escape room nowej generacji. Zaawansowane technologicznie rozwiązania i minimalizm wystroju przeniosą graczy w przyszłość. Jego akcja rozgrywa się gdzieś w tajnej bazie we wszechświecie, gdzie kandydaci na intergalaktycznych obrońców suwerenności naszej galaktyki, przechodzą ostateczne testy. Gwiezdna Flota stoi na straży bezpieczeństwa całej ludzkości. Pilnuje porządku i bezpieczeństwa w naszej Galaktyce. Teraz i Wy macie niepowtarzalną szansę wstąpić w jej szeregi. Jeśli tylko uda Wam się pokonać ten pokój zagadek – swoisty intergalaktyczne test w zaledwie 60 minut, to macie szansę dołączyć do elitarnych oddziałów. Kiedy zamkną się za Wami drzwi pokoju, nie będzie już odwrotu. Będziecie zmuszeni szukać wyjścia z pułapki. Pytanie, czy uda Wam się z niego wydostać w wyznaczonym dla kandydatów czasie. Podczas tego zaskakującego egzaminu, Wasze predyspozycje zostaną dogłębnie przenalizowane i przebadane pod wieloma kątami. Nie będzie liczyć się indywidualizm, ale działanie w zespole i umiejętność wspólnej pracy pod presją czasu. Przetestujemy Waszą spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia oraz kreatywne tworzenie skojarzeń. Warto także wyostrzyć absolutnie wszystkie swoje zmysły, przydadzą się w przejściu pokoju z sukcesem. Nie zabraknie jak to w Room Escape Warszawa zadań zręcznościowych – może uda nam się Was zaskoczyć i rozbawić.
Jak sama nazwa wskazuje, pokój Interactive wymaga interakcji, zarówno pomiędzy samymi graczami jak i z zagadkami, które weryfikować będą kompetencje rekrutów. Podczas gry z pewnością okaże się, kto ma zdolność logicznego łączenia faktów, refleks, dobrą pamięć i jest spostrzegawczy. Nie mniej ważna będzie umiejętność komunikacji z pozostałymi członkami grupy, nieszablonowe myślenie i praca zespołowa. Ważne, abyście działali jak drużyna! Celem tego testu nie jest wyłonienie najlepszego kandydata, ale sprawdzenie tego, jak poradzi sobie team. Pojedynczy, nawet najlepszy gracz, nie podoła odpowiedzialnemu zadaniu jakim jest ochrona naszej galaktyki. Trzeba kompetentnych, zdolnych sprawnie i płynnie współdziałać zespołów, dlatego podczas gry nacisk będzie położony na weryfikację Waszych zdolności jako drużyny. Aby przejść próbę, każdy z graczy musi się zaangażować i skupić w 100% tak, by indywidualne zdolności przerodziły się we wspólny sukces. Podejmijcie wyzwanie i sprawdźcie, jak radzicie sobie w escape roomie rodem z przyszłości!

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.