Escape game Łódź Podwodna

Firma: Room Escape Warszawa

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

POLITECHNIKA, u. Śniadeckich 1/15, wejście przez bramę 00-655 Warszawa ()

+48 503 966 012

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Piwnica

Piwnica

Room Escape Warszawa

Ocena: (1 opinia)
Квест Indiana

Indiana

Room Escape Warszawa

Ocena: (2 opinie)

Opis:

Eksploracja morskich głębin, niezwykłą łodzią podwodną Kapitana Nemo, to kolejny escape room, który zachwyci nie tylko wystrojem, ale przede wszystkim różnorodnością nowoczesnych i utrzymanych w klimacie przygody zagadek. Niezwykłe wnętrze kokpitu oraz salonu Kapitana, który był miłośnikiem sztuki i muzyki klasycznej, dopracowany jest w każdym calu. Na pokładzie tego statku poczujecie się jak prawdziwi zdobywcy oceanów! Będzie mogli dotknąć urządzeń nawigacyjnych, posłużyć się peryskopem, zagrać na organach i wykazać się, uruchamiając silniki Nautilusa, przy pomocy magicznego kryształu mocy. Kapitan bowiem opuścił statek wraz z załogą, aby zbadać tajemniczą jaskinię podwodną. Niestety ich powrót utrudniają skutecznie morskie potwory, o jakich nie śniło się najdzielniejszym żeglarzom. Dlatego to właśnie na Was, pasażerach słynnej łodzi podwodnej spoczywa teraz zadanie jej uruchomienia i uratowania załogi. Musicie odnaleźć kryształ mocy napędzający łódź i wymienić go na mostku kapitańskim.
Przed Wami 60 minut fascynującej przygody, bo tyle czasu macie na uruchomienie Nautilusa zanim pójdzie na dno i pozostanie w morskich głębinach na zawsze. Tylko Kapitan Nemo miał dostęp do kryształu mocy i tylko on wiedział jak uruchomić silniki jego ukochanej łodzi. Dlatego chcąc odnaleźć kryształ, musicie myśleć jak dowódca Nautilusa. Na pewno będziecie musieli wykazać się kreatywnością, nieszablonowym myśleniem, a przede wszystkim pracą zespołową i odwagą na miarę dawnych odkrywców. Wierzymy, że uda Wam się uruchomić silniki i Nautilus na pełnej mocą ruszy w dalszą podróż na eksplorację oceanu.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.