Escape game Cela Nr 4

Firma: Wyjście Awaryjne

Kontakt:

Jagiellońska 73 85-027 Bydgoszcz ()

+48 574 309 281

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Opis:

Te wszystkie historie.. One zawsze zaczynają się tak samo. W gangsterskich kręgach nawet najtwardsze ogniwo po prostu pęka. A gdy to się już stanie, wszystko sypie się z wielkim hukiem.

Winny czy niewinny? W tym momencie nie jest to istotne - i tak nikt Cię nie słucha. Śledztwo dopiero co rusza, a ten areszt stanie się Twoim domem chyba na dłuższą chwilę. Razem z Tobą wspólnicy – włam się nie powiódł! Każde kolejne przesłuchanie oddala Was od odzyskania wolności, mają dowody.

Umieszczono Was w Celi nr 4. To tutaj go poznaliście. Seweryn Kłosowski, wasz współwięzień. Seweryna posadzili na długo. Dni mijały, zdążyliście poznać jego historię i historię tego aresztu - nieciekawa sprawa.

Najwyraźniej jednak Kłosowski ma plan - plan na szybsze zakończenie odsiadki. Przez Wasze wspólne położenie staliście się częścią tej inicjatywy. Cela nr 4 położona jest bardzo blisko murów aresztu, a każda dodatkowa para rąk do pracy zwiększała szansę na powodzenie.

Wreszcie nadszedł ten dzień; imieniny dyrektora. Jak co roku hucznie świętowane przez wszystkich klawiszy. Ostro zakrapiana schadzka miała ułatwić Wasze zniknięcie.

W chwili gdy mieliście wyruszyć poczuliście szybsze bicie serca. Byłoby to normalne, gdyby nie niespodziewana utrata wzroku. Nieprzytomni padliście na ziemię.

Gdy po chwili ocknęliście się, Seweryna nie było już w celi. Najwyraźniej od samego początku miała to być jednoosobowa akcja.

Jest 9:31, czasu nie minęło jeszcze zbyt wiele. Alarmu też nie słychać - tylko idiota by nie spróbował! Czy wykorzystacie szczęśliwy zbieg okoliczności i umkniecie sprawiedliwości, a jednocześnie dorwiecie Kłosowskiego?

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.