Escape game W cieniu piramid

Firma: Wyjście Awaryjne

Średnia ocena:

5.0 / 5

5+ opinii

Kontakt:

Domaniewska 37A, 02-672 Warszawa ()

+48 574 309 281

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Cela nr 4

Cela nr 4

Wyjście Awaryjne

Ocena: (5+ opinii)
Квест Nautilus

Nautilus

Wyjście Awaryjne

Ocena: (5+ opinii)

Opis:

Jest rok 1936. W pobliżu egipskiego miasta Tanis, pośród starożytnych ruin, zniszczonych przez odmęty czasu i naturę, niespodziewanie zauważono hitlerowskie wojsko rozpoczynające właśnie prace archeologiczne. Zaniepokojony brytyjski wywiad doszedł do wniosku, że naziści musieli wpaść na trop czegoś bardzo wartościowego, skoro wkroczyli do obcego państwa z tak niecodzienną ekspedycją. Tylko co mogłoby się kryć w tak opuszczonym i odciętym od cywilizacji miejscu...

Rząd brytyjski zwrócił się do Was, grupy miejscowych naukowców i archeologów, aby zbadać zamiary hitlerowców. Niemieckie wojska nie mogą dowiedzieć się o Waszej obecności, dlatego pamiętajcie: Waszym celem jest jedynie zdobycie informacji oraz niezwłoczne przekazanie ich dowództwu. Zgodnie z planem mieliście spotkać się z brytyjskimi agentami, przysłanymi pospiesznie z Kairu, aby razem rozpocząć akcję. Niestety, burza piaskowa uniemożliwiła Wam kontakt z nimi. Sytuacja stała się ryzykowna, lecz postanowiliście rozpocząć zwiad na właśną rękę, licząc na to, że w międzyczasie agenci dołączą do misji.

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.