Gra pokój escape Dżungla

Firma: Escape House

Kontakt:

Łopuszańska 53, 02-232 Warszawa ()

+48 500 746 070

Command + EnterZnaleziono literówkę? Wybierz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Квест Piła Ultimatum

Piła Ultimatum

Oceny: (5+ opinii)

Opis:

Dżungla to zestaw oryginalnych zagadek, których nie znajdziesz w żadnym innym Escape Room.
Pokój nieustannie modyfikowany od trzech lat z myślą o Was. Scenografia sprawia, że przez 60 minut zapominasz o rzeczywistości. Duży nacisk został położony na wystrój wnętrza, prawdziwe drewno, oświetlenie, zapachy, muzykę. Pokój jest przestronny i jasny oraz skrywa mnóstwo niespodzianek. Zagadki angażują wszystkie zmysły i tworzą jednolitą całość z wystrojem. 80 % zagadek wspierana jest przez zaawansowaną elektronikę, która pochłonęła setki metrów kabli i mikrokomputerów, natomiast 20 % to ręcznie wykonane zagadki oraz tradycyjne kłódki.

Przenosimy się do Afryki, dzikie zwierzęta, upały, piękne widoki. Wybraliście się na tygodniową wycieczkę wraz z opiekunem. Ostatniego dnia przewodnik zniknął… No właśnie i co teraz? Jak wrócić do domu? Telefony nie mają zasięgu, nie macie mapy…

Pośród tropikalnych lasów natrafiacie na pewien dom. Wygląda na to, że nikogo nie ma. Jesteście głodni i spragnieni wody, więc postanowiliście chwilę odpocząć. Czy wypada wejść do obcego domu? To już Wasza decyzją. Z opowiadań lokalnej społeczności, wynika że w tej okolicy zaginęło wiele turystów. Jaką tajemnicę kryje te miejsce, czy jest bezpiecznie? Coś słychać… czy to Tygrys?