Escape game Dżungla[Zamknięte]

Firma: Escape House

Kontakt:

Łopuszańska 53, 02-232 Warszawa ()

+48 500 746 070

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Dżungla to zestaw oryginalnych zagadek, których nie znajdziesz w żadnym innym Escape Room.
Pokój nieustannie modyfikowany od trzech lat z myślą o Was. Scenografia sprawia, że przez 60 minut zapominasz o rzeczywistości. Duży nacisk został położony na wystrój wnętrza, prawdziwe drewno, oświetlenie, zapachy, muzykę. Pokój jest przestronny i jasny oraz skrywa mnóstwo niespodzianek. Zagadki angażują wszystkie zmysły i tworzą jednolitą całość z wystrojem. 80 % zagadek wspierana jest przez zaawansowaną elektronikę, która pochłonęła setki metrów kabli i mikrokomputerów, natomiast 20 % to ręcznie wykonane zagadki oraz tradycyjne kłódki.

Przenosimy się do Afryki, dzikie zwierzęta, upały, piękne widoki. Wybraliście się na tygodniową wycieczkę wraz z opiekunem. Ostatniego dnia przewodnik zniknął… No właśnie i co teraz? Jak wrócić do domu? Telefony nie mają zasięgu, nie macie mapy…

Pośród tropikalnych lasów natrafiacie na pewien dom. Wygląda na to, że nikogo nie ma. Jesteście głodni i spragnieni wody, więc postanowiliście chwilę odpocząć. Czy wypada wejść do obcego domu? To już Wasza decyzją. Z opowiadań lokalnej społeczności, wynika że w tej okolicy zaginęło wiele turystów. Jaką tajemnicę kryje te miejsce, czy jest bezpiecznie? Coś słychać… czy to Tygrys?

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.