Escape game Biały Wilk

Firma: ESC room

Kontakt:

al. Wojska Polskiego 52/21 70-477 Szczecin ()

+48 505 865 990

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Opis:

„Ludzie! Wedle naszej wsi, Dobrowem zwaną, grasuje bestia przebiegła a groźna wielce, całej okolicy despekty czyniąca. Śmiałek, który ją zgładzi, liczyć może na naszą dozgonną wdzięczność, jak i sowitą nagrodę. Kto chce wiedzieć więcej, niechaj do sioła zachodzi i o sołtysa Sobiemira pyta.”

Mieszkańcy Dobrowa mieli problem – z rodzaju tych, które rozwiązać może tylko wiedźmin.

Ale przecież my z ekipą też nie w ciemię bici- pomyśleliście. Po karczmach co rusz ktoś wiedźminom groszem rzuca, sakiewką potrząsa, co, MY nie damy rady? Postanowiliście poudawać, (przecież to nie może być skomplikowane?!) i podjąć się tego zlecenia.

Błąd.

Udało Wam się ujść z życiem tylko dzięki interwencji prawdziwych wiedźminów, którzy ocalili was, ale nie lubią jak ktoś się pod nich podszywa. W ramach nauczki zostaliście wtrąceni do twierdzy Kaer Morhen. Jeżeli udowodnicie, że nadajecie się na wiedźminów – wstąpicie w ich szeregi, a oni dołożą wszelkich starań, abyście przeszli odpowiednie szkolenie. Jeżeli wam się nie uda…

przekonacie się…

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.