Escape game Statek Piratów 2.0[Zamknięte]

Firma: Escape US

Kontakt:

Lubelska 19 11-041 Olsztyn ()

731855755

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

Opis:

Jesteście żeglarzami. Piraci napadli na wasz okręt, ukradli całe wasze złoto i co najgorsze porwali waszego kapitana. Za godzinę zostanie on stracony. Włamujecie się na statek piratów, aby uwolnić kapitana i odebrać wasz skarb. Pamiętajcie jednak, że do egzekucji została tylko godzina!

Detale:

Statek piratów 2.0 to nowy pokój. Ze starym statkiem piratów ma wspólną tylko nazwę.
Należy pamiętać, że „World of Escapes” świadczy jedynie usługi informacyjne o działaniach projektu i nie jest organizatorem gry. Portal nie ma możliwości weryfikacji jakości świadczonych usług, a wszystkie informacje o projekcie pochodzą z publicznie dostępnych źródeł.



We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.