Escape game Tajemnica Alchemika

Firma: EXITGAME: Cobinator

Średnia ocena:

5.0 / 5

3 opinie

Kontakt:

Piekarska 9 33-332 Kraków ()

519 396 622

Command + EnterZnalazłeś literówkę? Zaznacz tekst i naciśnij Ctrl+Enter.

W tej samej lokalizacji

Opis:

Rzecz dzieje się w XVIw. na Wawelu. Na dworze króla Zygmunta Augusta pojawił się alchemik Twardowski. Szybko stał sie jego prawą ręką. Król obsypał go łaskami i kosztownościami. Reszcie szlachty, która tym samym została odsunięta od władcy i pozbawiona łask, się to nie spodobało. Podejrzewali jakiś spisek. A może to prawdziwa magia?

Wynejęliśmy Was, abyście rozwikłali tę tajemnicę. Jeden z naszych szpiegów niedawno widział jak Twardowski wychodził z krypt kościoła św Józefa pod osłoną nocy. Raczej nie podejrzewamy by się tam modlił, ponieważ nie jest osobą zbyt religijną Chodzą słuchy, że gdzieś tam kryje się jego laboratorium, w którym odbywają się zakazane rytuały. Twardowski obecnie przebywa na dworze- jest więc szansa by dowiedzieć się czegoś więcej… Czy uda Wam się odkryć sekret jaki łączy maga z królem?

We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.