Świat gier espace - rzeczywiste gry escape w Gdansk

Pokój escape w Gdansk to doskonały pomysł na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Czas zagrać w grę! Pokoje escape to nowy i bardzo popularny typ rozrywki w Gdansk. Tutaj zanajdziesz najlepsze pokoje escape oferowane przez różne firmyOstatnie oceny gier escape room • Gra pokój escape: Sherlock
  Wystrój po wejściu zachwyca, gadżety też. Pokój na logikę, dla wielbicieli tego typu zagadek. sporo zmyłek, ale wyszliśmy :)

  Gosia Gierszewska


 • Gra pokój escape: Amnesia
  Klimat super, wszystko wygląda na przemyślane. Na początku trochę strasznie. W ogóle początek jest mega zaskakujący... Jeden z trudniejszych pokoi. Zabawa mega :)

  Agata


 • Gra pokój escape: Sherlock
  Bardzo przemyślany pokój logiczny. Super wystrój i rekwizyty, niektóre bardzo stare. Szacun za pomysł. Gra zmusza do myślenia i daje dużo radochy.

  Agata


 • Gra pokój escape: Alchemy
  Nowy pokój Try to escape i znów mega pozytywnie. Klimat i otoczka pokoju nas zachwyciła. Ciekawy pokój do gry całej grupy. Co ważne, to kolejny pokój tej firmy, w którym byłem, a potrafił zaskoczyć.

  Andrzej


 • Gra pokój escape: Sherlock
  Spodziewałem się zagadki kryminalnej, a na miejscu okazało się, że tak ma być dopiero po przebudowie pokoju. Moje zaskoczenie było jednak mega pozytywne, bo pokój okazał się świetnie urządzony, zupełnie inny od Amnezji, z fajnymi zagadkami logicznymi i na spostrzegawczość. Czas zleciał błyskawicznie, ale najważniejsze, że wyszliśmy tuż przed czasem, a ponoć najłatwiejszy nie jest.

  Andrzej


 • Gra pokój escape: Cela Śmierci
  Zachęcony surowym klimatem Amnezji odwiedziłem Celę śmierci i znów trafiłem w super klimat. Pokój z innymi zagadkami, ciekawymi rozwiązaniami. Polecam

  Andrzej